STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

ŻURAWIE SAMOJEZDNE

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KARIERA

KONTAKT

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

DZWIGAJ.COM

Formularz

kontaktowy

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.dzwigaj.com oraz wyrażam zgodę na  przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest dzwigaj.com Mirosław Skwierz ul. Równa 19, 80-067, NIP 5841696209. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

ZOBACZ NASZE DŹWIGI 

UDŹWIG OD 30 DO 450 TON

JEŚLI WYNAJEM DŹWIGÓW

TO TYLKO DZWIGAJ.COM

Województwo Pomorskie, z Gdańskiem jako jednym z największych ośrodków, to obszar intensywnego rozwoju gospodarczego i budowlanego. W takim dynamicznym środowisku zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi dźwigowe jest nieustannie obecne. Nasza firma, ciesząca się uznaniem i długim doświadczeniem w branży, pragnie zaoferować kompleksowe rozwiązania dźwigowe dla klientów na terenie całego województwa Pomorskiego.

Wynajem żurawi samojezdnych w województwie Pomorskim to jedna z naszych głównych specjalności, doskonale odpowiadająca na różnorodne potrzeby związane z budownictwem ogólnym, montażem i rozbiórką budowli, konstrukcją mostów, wiaduktów, estakad, a także montażem hal stalowych i innych konstrukcji. Dzięki bogatej ofercie różnorodnych modeli dźwigów, jesteśmy w stanie zapewnić optymalne rozwiązania dla każdego rodzaju zlecenia, niezależnie od lokalizacji w województwie Pomorskim.

Nasi doświadczeni operatorzy dźwigów oraz nowoczesna flota sprzętu to gwarancja nie tylko wysokiej jakości usług, ale także bezpieczeństwa i terminowości realizacji zadań. Bez względu na skomplikowanie projektu czy jego skalę, jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów w całym województwie Pomorskim.

Nasza firma oferuje nie tylko wynajem dźwigów, ale także kompleksowe wsparcie logistyczne i doradcze, które pomaga naszym klientom w optymalizacji procesów budowlanych oraz zapewnieniu efektywnej i płynnej realizacji projektów. Jeśli poszukujesz profesjonalnego partnera w dziedzinie usług dźwigowych w województwie Pomorskim, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w każdym projekcie budowlanym.

Oferujemy wynajem żurawi oraz usługi transportowe na terenie Województwa Pomorskiego i całego kraju.

USŁUGI DŹWIGOWE POMORSKIE

ORAZ CAŁA POLSKA

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH 

TYLKO Z DZWIGAJ.COM

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WYNAJEM

ŻURAWI SAMOJEZDNYCH

DOKUMENTACJA

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji:

300 ton

Udźwig maksymalny

6 osi

Liczba osi

80 + 37 m

Maksymalna wysokość

80 m

Wysięgnik podstawowy

GROVE GMK 6300L-1

ZOBACZ WSZYSTKIE DŹWIGI

ZOBACZ DŹWIGI

 PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE

 ZOBACZ WSZYSTKIE DŹWIGI

biuro@dzwigaj.com

58 309 01 18

jacek.walczak@dzwigaj.com

502 082 669

dariusz.miaskowski@dzwigaj.com

miroslaw.skwierz@dzwigaj.com

NASZE DŹWIGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Zapoznaj się z Polityka prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

502 175 581

maciej.gornowicz@dzwigaj.com

505 104 330

ZARZĄD

DZIAŁ HANDLOWY

Grove GMK 4100-L

Grove GMK 4100-L

Krupp KMK 3045

Faun ATF 35

Liebherr LTM 1030

Liebherr LTM 1055

Liebherr LTM 1070

Liebherr LTM 1130

Liebherr LTM 1160

Demag AC 700-9

Grove GMK 6300L-1

Demag AC 220-5

Liebherr LTM 1200

SEKRETARIAT