STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

ŻURAWIE SAMOJEZDNE

REALIZACJE

AKTUALNOŚCI

KARIERA

KONTAKT

Na wszystkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h!

DZWIGAJ.COM

Formularz

kontaktowy

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.dzwigaj.com oraz wyrażam zgodę na  przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest dzwigaj.com Mirosław Skwierz ul. Równa 19, 80-067, NIP 5841696209. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

ZOBACZ NASZE DŹWIGI 

UDŹWIG OD 30 DO 450 TON

JEŚLI WYNAJEM DŹWIGÓW

TO TYLKO DZWIGAJ.COM

Koszalin to miasto, które stale rośnie i rozwija się, napędzane licznymi inwestycjami oraz projektami budowlanymi. W tym dynamicznym środowisku zapotrzebowanie na profesjonalne usługi dźwigowe jest szczególnie ważne. Nasza firma, ciesząca się uznaniem i długim doświadczeniem w branży, pragnie zaoferować kompleksowe rozwiązania dźwigowe dla mieszkańców i firm działających w Koszalinie oraz okolicach.

Wynajem żurawi samojezdnych w Koszalinie to jedna z naszych specjalności, idealnie dopasowana do różnorodnych potrzeb związanych z budownictwem ogólnym, montażem i rozbiórką budowli, konstrukcją mostów, wiaduktów, estakad, a także montażem hal stalowych i innych konstrukcji. Dzięki różnorodności dostępnych modeli dźwigów, jesteśmy w stanie zapewnić optymalne rozwiązania dla każdego rodzaju zadania.

Nasi wyszkoleni operatorzy dźwigów oraz nowoczesna flota sprzętu to gwarancja nie tylko wysokiej jakości usług, ale także bezpieczeństwa i terminowości realizacji zleceń. Bez względu na skomplikowanie projektu czy jego skalę, jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów w Koszalinie.

Nasza firma oferuje nie tylko wynajem dźwigów, ale również kompleksowe wsparcie logistyczne i doradcze, pomagające naszym klientom w optymalizacji procesów budowlanych oraz zapewnieniu efektywnej i płynnej realizacji projektów. Jeśli szukasz profesjonalnego partnera w dziedzinie usług dźwigowych w Koszalinie, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w każdym projekcie budowlanym.

Oferujemy wynajem żurawi oraz usługi transportowe na terenie Koszalina i całego kraju.

USŁUGI DŹWIGOWE KOSZALIN

ORAZ CAŁA POLSKA

WYNAJEM ŻURAWI SAMOJEZDNYCH 

TYLKO Z DZWIGAJ.COM

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WYNAJEM

ŻURAWI SAMOJEZDNYCH

DOKUMENTACJA

ZAPYTAJ O OFERTĘ

WIĘCEJ INFORMACJI

Więcej informacji:

300 ton

Udźwig maksymalny

6 osi

Liczba osi

80 + 37 m

Maksymalna wysokość

80 m

Wysięgnik podstawowy

GROVE GMK 6300L-1

ZOBACZ WSZYSTKIE DŹWIGI

ZOBACZ DŹWIGI

 PRACUJEMY NA NAJLEPSZYM SPRZĘCIE

 ZOBACZ WSZYSTKIE DŹWIGI

biuro@dzwigaj.com

58 309 01 18

jacek.walczak@dzwigaj.com

502 082 669

dariusz.miaskowski@dzwigaj.com

miroslaw.skwierz@dzwigaj.com

NASZE DŹWIGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Zapoznaj się z Polityka prywatności

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

502 175 581

maciej.gornowicz@dzwigaj.com

505 104 330

ZARZĄD

DZIAŁ HANDLOWY

Grove GMK 4100-L

Grove GMK 4100-L

Krupp KMK 3045

Faun ATF 35

Liebherr LTM 1030

Liebherr LTM 1055

Liebherr LTM 1070

Liebherr LTM 1130

Liebherr LTM 1160

Demag AC 700-9

Grove GMK 6300L-1

Demag AC 220-5

Liebherr LTM 1200

SEKRETARIAT